Jason BehrI

Jason Nathaniel Behr

7,1
849 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Behr

Ma zdecydowanie najładniejsze oczy jakie kiedykolwiek widziałam u chłopaka :P W roswell to jak spojrzy na Liz to tak jakby miał pomalowane :D Oj śliczne...

lady_girl

Ładne oczy,ciało i w ogóle.Tylko, że to już przeszłość bo teraz strasznie zbrzydł,postarzał się i nie przypomina maxa szkoda ....

lady_girl

a widzialas jakie oczy ma Ian Sommerhalder albo Jonathan Rhys-Meyers? Jason przy nich wymięka ;D

antylopa_89

Chyba żartujesz jason ma najładniejsze oczy i również poza nim to tylko enrique iglesias,ricky martin i jesse metcalfe a nie ci co ty wymieniłaś.

martin8

a macie moze jakies jego aktualne zdjecie ? bo w googlach w grafice patrzyłam ale nie wiem z kiedy one sa a ja to bym chciala z konca 2009 albo najlepiej 2010 :D

antylopa_89

Z tych dwóch które Antylopa 89 wymienilas to ten pierwszy ma jakies takie te oczy dziwne jakby swiecace osobiscie mi sie nie podobaja a ten drugi to nawet nawet ale mnie i tak sie najbadziej podoba Jason Behr ;p

lady_girl

Oczywiście że Jason ma najładniejsze oczy!
Nie wiem jak można go z kimś porównywać, a Ci dwaj to już wogóle nie robią mu najmniejszej konkurenscji!

lady_girl

Oczywiście, że Jason ma najładniejsze oczy! ; D
Hm... według mnie nie wygląda staro. Chociaż włosy mógłby sobie ściąć. Ciężko jest mi jakoś trafić na jego aktualne zdjęcia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones